בניית אתר אינטרנט

בקומפיוטק – פתרונות אינטרנט לעסקים הופכים כל עסק למותג עם אתר.  בניית אתר חדש טומנת בחובה אתגרים רבים ושאלות רבות, מה להכניס ומה לא? מיתוג, לוגו, צבעים… נראות האתר, טכנולוגיה, שפת האתר, קוד פתוח או קוד סגור? אתר מקצועי הוא הכרטיס ביקור הכי טוב לעסק שלכם, ויזמין את הגולשים להתעניין בשירותים שאתם והאתר מציעים, תכנון ומחשבה תחילה וגיבוש אסטרטגיה נכונה יפתרו את ההתלבטויות, אפיון UI/UX נכון והגולשים ייהנו מהשהות באתר. זכרו שיש רק 8 שניות מרגע שהגולש נכנס לאתר ועד שהוא מחליט אם להישאר באתר או לדלג הלאה לאתר מזמין יותר.

מחבר/כותב המאמר: ש. סביר
תאריך: 07/11/2019

תכנון ואפיון האתר

“סוף מעשה במחשבה תחילה”

אפיון אתר אינטרנט מקצועי הוא אבן הדרך הראשונה בבניית אתר אינטרנט, הליבה של כל פרוייקט. ניתוח מעמיק ומפורט של העסק, צרכיו, מוצריו ושירותיו. תוך מחשבה על הלוגיקה העסקית והבנה מלאה של קהל הלקוחות הקיים והפוטנציאלי. האפיון מתחיל בקביעת אסטרטגיית מיתוג ותוכן וקביעה מהי מטרת האתר בכדי שנמצא את הפתרון האופטימלי, שנתפור במיוחד עבורכם שתגדיל את קהל הלקוחות והמכירות.

 

עיצוב חווית משתמש UX/UI

“לא המדרש עיקר אלא המעשה”

אתר אינטרנט מוצלח הוא כזה שמושך את הגולשים לבצע פעולה ולהפוך ללקוחות של העסק. אתר מעוצב ישים דגש על חווית משתמש ויגרום לגולש להישאר באתר יותר זמן, להתעניין, לחקור ולקנות. (ביצוע המרה) בכדי שאתר אינטרנט יהיה כזה הוא צריך להיות מעוצב בטוב טעם ברמה מאוד גבוהה, ממותג, דינאמי, רספונסיבי, מונגש ומניע לפעולה. אנו ניקח את את האפיון של האתר שכתבנו בשלב הראשון ויתרגם אותו לעיצוב ולמיתוג העסקי שמתאים לאופי העסק שלך ולצרכיו.

 

פיתוח ובניית האתר

“אבן מאסו הבונים היתה לראש פינה”

לאחר תהליך התכנון, האפיון והעיצוב מתחיל השלב הטכני של בניית האתר.
בניית האתר טומנת בחובה ידע מקצועי רב, הכרת טכנולוגיות, ושליטה בשפות תכנות.
אתר אינטרנט שבנוי נכון, יטמיע את העיצוב בצורה נכונה, ייטען מהר יותר, היררכי ופונקציונלי, מניע לפעולה, מתאים רספונסיבית לדסקטופ ולמובייל, מונגש לבעלי מוגבלויות ובעל מערכת ניהול נוחה קלה.
צוות המתכנתים של קומפיוטק, יבנה ויתכנת את האתר בקוד סמנטי תקין ונכון.

 

פרסום וקידום האתר

“טוב שם משמן טוב”

היכולת המקצועית שלנו בקידום אתרים, פרסום ב-Google ובמדיות החברתיות (פייסבוק, אינסטגרם, ערוצי יוטיוב וטוויטר), בניית אתרים, פענוח סטטיסטיקות אנליטיקס מתקדם וכלים שונים לקידום אתרים, מאפשרת לנו לרכז את כל אלו לכיוון סינרגטי עבור העסק שלך. תוך כדי מהלך בניית האתר נבצע אופטימזציה לאתר בקוד נכון וסמנטי מותאם לאלגוריתם של Google שיגרום לאתר קידום אורגני טבעי. אנו בקומפיוטק מומחים בקידום אתרים ונדאג שהעסק שלך יעלה במעלה תוצאות החיפוש של Google.

 

יש לכם שאלות נוספות? רוצים להתייעץ? בואו לקבל תמורה משתלמת לכספכם! נשמח להעניק לכם שירות מקצועי, יחס אישי ותוצאות מדהימות!

לסיכום:

בניית אתר אינטרנט כוללת כמה וכמה שלבים. אתר אינטרנט טוב הוא אתר שישמש מקפצה לעסקיך וימשוך אליו לקוחות פוטנציאליים שיגדילו את מחזור העסקים של העסק. אתר אינטרנט טוב יגרום לגולשים לשהות בו יותר זמן ולהתעניין בשירותים שהאתר מציע להם. האתר יטען במהירות בכדי למנוע נטישה, יעוצב בטוב טעם לפי המיתוג של העסק שלך. וימשוך לעסק לקוחות פוטנציאלים ויגדיל את מחזור המכירות. אההה… לא לשכוח לתחזק את האתר על בסיס חודשי ושתמיד האתר ישאר מעודכן.

שתפו את המאמר:
הצטרפו לרשימת התפוצה:
כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות התוכנה, בסיס הנתונים, הטקסטים, התיאורים, עיצוב האתר, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים ל-"קומפיוטק - פתרונות אינטרנט לעסקים" בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י "קומפיוטק - פתרונות אינטרנט לעסקים".