קידום אתרים

קידום אתרים

Google הוא "השחקן המרכזי" בין מנועי החיפוש, השאיפה של כולם היא להגיע לתוצאה הראשונה, בדף הראשון ב-Google, לשם כך אתר אינטרנט צריך לעבור אופטימיזציה – תהליך שיקנה לאתר מהירות טעינה גבוהה יותר, תוכן עדכני ונצרך, מילות מפתח, הקטנה של משקל הקבצים ועוד… כך האתר יהיה במיטבו ולגולש יהיה כייף יותר לבקר באתר ולבצע בו פעולות.
אז למה קידום אתרים אורגני? 
92% מהפעולות הן דרך מנוע החיפוש גוגל, 68% "מקליקים" על 5 תוצאות החיפוש שבתשלום, למעלה מ-90% מעדיפים את התוצאות הראשונות שהגיעו באופן "אורגני" 

אז למה קידום אתרים אורגני? 
92% מהפעולות הן דרך מנוע החיפוש גוגל, 68% "מקליקים" על 5 תוצאות החיפוש שבתשלום, למעלה מ-90% מעדיפים את התוצאות הראשונות שהגיעו באופן "אורגני" ואם אתה לא שם אתה לא קיים.

המדריך המקיף ל-SEO

מדריך מקיף ומקצועי בנושא קידום אתרים אורגני

קורס SEO מקיף

קורס פרונטלי בנושא SEO – קידום אתרים אורגני 

מדריך וידאו SEO

מדריך וידאו מקיף ומקצועי על קידום אורגני ועוד…

להיות במקום הראשון ב-Google

מאז ההשקה של Google בשנת 1998, מנוע החיפוש לא הפסיק לגדול ולהתקדם וכיום הוא מנוע החיפוש הגדול והמפותח ביותר בעולם. המיקום של Google בראש רשימת מנועי החיפוש הפופולריים הופך אותו להכי חשוב בכל הנוגע לפרסום של עסקים מכל הסוגים. "אם אתה לא שם אתה לא נחשב" נכון במיוחד להופעה בדף הראשון ב-Google ובמיוחד במקום הראשון, פוטנציאל ההצלחה והמינוף ליצירת רווחים יכול להיות הרבה יותר גבוה אם כתובת האתר שלך תמוקם בדף הראשון ובתוצאה הראשונה. אם יש לכם אתר אינטרנט לעסק ואתם תוהים איך להיות ראשון ב-Google.

חשוב שתכירו את הטיפים הבאים שיאפשרו לכם להגדיל ולקדם את העסק שלכם בצורה מדהימה:

מה צריך לעשות - על קצה המזלג...

אנליזה ומחקר

בחירת אסטרטגיה

מחקר מילים

תוכן איכותי

תנועה לאתר

קישורים ורישות

אופטימיזציה

קידום אתרים הוא לא משחק - תכנון ויישום מוביל להצלחה

שיטת קידום האתרים משתנה מאתר לאתר ומסוג לסוג. הכללים הבסיסיים והחשיבה די דומים אבל בכל סוג אתר נעשה שימוש בפרקטיקה שונה. 

בזמן שכולם מבטיחים - אנחנו מקיימים
איך זה קורה? בזכות חדשנות, ידע רב, הסמכות פרימיום מ-Google, מקצוענות, ניסיון והכי חשוב… מוטיבציה אינסופית שהעסק שלכם ינצח – ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו
קידום אתרים אורגני מקצועי
להגדלת כמות הגולשים האיכותיים באתר שלך

מה הדרך הכי יעילה לקידום אתרים?
קידום אתרים אורגני כולל המון עבודה טכנית ורובוטית והבנה איך האלגוריתמים של מנועי החיפוש עובדים, חושבים ופועלים כשהעיקרי מביניהם הוא מנוע החיפוש Google לפני שניגשים ללכלך את הידיים עלינו לנתח את האתר לפרטי פרטים ולהחליט על אסטרטגיה נכונה כיצד ממטבים את האתר בצורה היררכית ונכונה, לזהות את צרכי העסק שלך ולבדל אותו מהמתחרים שלך. אחת הנקודות המרכזיות בתחום זה היא חובת ההתמקדות בהבנה על התנהגות הגולשים באינטרנט, פסיכולוגיה צרכנית, אנליזה ומחקר של מילות מפתח ומשפטי 'זנב ארוך', ציוני רלוונטיות ועקרונות דירוג בתוצאות החיפוש. בסופו של יום גוגל רוצה לשרת את הלקוח שלו – גולשים ולקוחות פוטנציאליים מחפשי המידע.

קידום אתר בגוגל מבוסס על חוויית-משתמש UX/UI ולכן עלינו להקל על הגולשים למצוא את המידע המבוקש (כותרות, תוכן איכותי, מילות מפתח, קישורים רלוונטיים, מידע נכון ועוד…) באתר יחד עם נוחות בגלישה באתר. כך נקלוט לקוחות פוטנציאליים בלידים איכותיים ונגיעה לשיעורי המרה טובים יותר.

יש כל כך הרבה חברות לבניית אתרים
למה איתנו?

שירות ויחס אישיחרטנו על דגלנו לספק יחס אישי אמיתי וישיר, במטרה לתת ללקוחות שלנו שירות מצויין, זמינות למשימה קטנה כגדולה, עמידה בזמנים ויעדים, שירות ויחס אישי מול הבעלים ישירות (שמעון) וליווי אישי לאורך כל הדרך עד להגעה ליעד.

אחריות ומחויבות אישית – כל לקוח אצלנו הוא חשוב, לכל לקוח סיפור משלו ועסק שיקר לליבו, לכל עסק וחברה יכולת להצליח בתקציב שלכם בדרך שלנו וכשהאחריות היא שלנו. 

תשתית וקישורים בסיס של אתרים בעלי תוכן וערך מוסף המשרתים אותנו לחיזוק האתרים המקודמים אצלנו.

מדדים ושקיפות יצירת דוחו"ת נתונים שישקפו עבורכם את כל הפעילות שנעשית לקידום האתר עד לקבלת תוצאות שהעמדנו לנו כמטרה וכיעד סופי.

צוות מקצועי – לנו כחברה יש את הניסיון והרמה המקצועית מהגבוהה ביותר בתחום קידום האתרים, אופטימיזציה והאצת האתר בלי פשרות. אנו יודעים לתת פתרון מקיף ורחב לכל פעילות דיגיטלית חדשנית שתהיה.

דאטה אנליטיקס עולם השיווק עמוס בנתונים, אנו נשקף עבורכם את המצב הנתון בצורה המקצעית והפשוטה ביותר, כולל פירוט מסודר של ההוצאה השיווקית, דוחות מנהלים באנליטיקס, קידום אורגני וקידום ממומן, שיקוף נתונים ברמת Roi (החזר השקעה) עם פילוחים מקיפיפים היורדים לרמת הבורג ועוד…

טכנולוגיה וחדשנות עיצוב UX/UI  ופיתוח מתקדם, פלטפורמה נוחה המאפשרת לנו לעצב ולבנות עמודי נחיתה במהירות, לשפר המרות באתרי לקוחות, פופאפים, תוספי צ'אט חכמים, בוטים לפייסבוק ולאתרבמטרה להגדיל את היקף הלקוחות הפוטנציאליים שיעלו את כמות המכירות ללא עלויות נוספות.

תהליכי העבודה שלנו…

פגישת התנעה

פגישת היכרות פיסית או טלפונית להכרת צרכי העסק והדרישות

עבודה On Page

עבודה פנימית על האתר וטיוב (היררכיה, 

קבלת הצעת מחיר

ניתן לך הצעת מחיר הוגנת בהתאם לדרישות ולצרכי העסק שלך

עבודת Off Page

עבודה חיצונית על האתר, רשתות חברתיות, התממשקות ועוד…

חתימה על חוזה

חתימה על חוזה והעברת מקדמה  על העבודה

בניית מערך קישורים יוצאים/נכנסים

בניית מערך קישורים פנימיים וחיצוניים לאתרים איכותיים

אנליזה ומחקר

ניתוח מעמיק ואנליטי מקצועי לאפיון הצרכים של האתר והנישה

בדיקת UX/UI והיררכיה

בדיקת תהליך חשיבה אסטרטגי UI/UX לחוויית משתמש מושלמת

בחירת אסטרטגיה

בחירת אסטרטגיה מנצחת בהתאם לאנליזה ולמתחרים שלך

הכנסת תוכן איכותי ומאמרים

כתיבת מאמרים ותוכן איכותי ומידע מועיל עבור הגולשים

מחקר מילים ומשפטי מפתח "זנב ארוך"

מחקר ושימוש בכלים מקצועיים למציאת מילים ומשפטי מפתח

התאמה ריספונסיבית למובייל ולטאבלט

התאמת האתר ריספונסיבית לגלישה במובייל ובטאבלטים

אופטימיזציה לאתר

תהליך מדורג של תיקוני האתר למיטוב עבור מנועי החיפוש

חיבור לגוגל ופייסבוק

חיבור לאנליטיקס ופיקסל לסטטיסטיקות מתקדמות ורימרקטינג

האצת האתר

בדיקות תוספים "משבשים" וקיצור זמני טעינה לאלמנטים

מערך תמיכה וליווי אנושי

ליווי מקצועי ותמיכה כולל: תמיכה אנושית, בטלפון, בצ'אט ובמייל

לוגו - קומפיוטק - פתרונות אינטרנט לעסקים

קומפיוטק – פתרונות אינטרנט לעסקים מזמינים אתכם לקבל את המפתח לעולם הדיגיטל ולהצטרף לעשרות לקוחות שכבר נהנים מקידום האתר שלהם למקום הראשון במנועי החיפוש. אם אתה בעל עסק או חברה, מנהל שיווק או מנהל מכירות, בעל חנות וירטואלית, מוכר מוצרים או שירות באתר אינטרנט – אתה צריך לקדם את האתר שלך ב-Google. גם אם אתה פונה לשוק הישראלי הקטן בלבד, מדי יום מתבצעות עשרות מיליוני פעילות חיפוש במנועי החיפוש ובכל תחום ישנם מאות ואלפי תוצאות של אתרים שמתחרים על תשומת הלב של הגולש, ויותר מזה – על תשומת הלב של Google. המטרה שלך היא להיות כמה שיותר גבוה בחיפוש בתחום שלך… במקום הראשון או לפחות בדף הראשון, זכור: רוב הגולשים לא ממשיכים לדפדף הלאה ומסתפקים בדף התוצאות הראשון.

קומפיוטק - הופכים אתרים לעסקים מצליחים

עיצוב בהתאמה אישית יבדל אותך ממתחריך, ממשק משתמש חווייתי וקידום האתר במנועי החיפוש יוביל ליותר לידים (פניות) מהאתר, יותר פניות מהאתר יובילו לשיעורי המרה (מכירות) גבוהים יותר, מאגר הלקוחות שלך יגדל בהתמדה ותוכל להפיק תועלת מהנכס הדיגיטלי שלך…

ליווי מקצועי יוביל את העסק שלך לתוצאות הראשונות ב-Google

פרזנטור

נשמח להציע לך פתרון מותאם… 

קידום אתרים שפשוט יעבדו טוב יותר

לא כל אתר אינטרנט מעוצב הוא אתר טוב ולא כל אתר מצליח לעמוד במטרות של העסק שלך או המותג. אנו בקומפיוטק יודעים לשלב בין אתר טוב לבין אתר מנצח שעובד מצויין והרבה יותר טוב ומשיג ביצועים טובים יותר ברשת. השילוב בין אפיון  UX/UI מוצלח, עיצוב ייחודי בטוב טעם ופיתוח מתקדם לבין ההבנה העסקית והשיווקית המעמיקה שלנו בהתאם לשוק ולנישה המתאימה הופך את האתרים שלנו לאתרים מוצלחים במיוחד. המותג שלך חייב חברת בניית אתרים מקצועית שתדע לשלב בין אפיון, עיצוב UX/UI, פיתוח מתקדם ושיווק מקצועי בצורה הטובה ביותר.

בניית אתרי אינטרנט - מחשב

קומפיוטק – ידע וניסיון עושים את ההבדל

כשאנחנו מקדמים עבורך את אתר האינטרנט שלך, אנחנו אחראים לתוצאות.
אנו נספק את הטכנולוגיה, נשבץ את מילות המפתח ונדאג שהאתר יגיע למקום הראשון במנועי החיפוש

תגיות: בניית אתרים, קידום אתרים, קידום אתרי אינטרנט, PPC, קידום אורגני, קידום ממומן, SEO, קמפיין פייסבוק, קמפיין גוגל, Google, אופטימיזציה, האצת אתרים