בניית אתרים

תהליך בניית אתר אינטרנט

בניית אתר אינטרנט חדש כוללת כמה וכמה שלבים. אתר אינטרנט טוב הוא אתר שישמש מקפצה לעסקיך וימשוך אליו לקוחות פוטנציאליים שיגדילו את מחזור העסקים של העסק. אתר אינטרנט טוב יגרום לגולשים לשהות בו יותר זמן ולהתעניין בשירותים שהאתר מציע להם. האתר יטען במהירות בכדי למנוע נטישה, יעוצב בטוב טעם לפי המיתוג של העסק שלך.

אז אילו תהליכים האתר עובר עד שהוא זמין באוויר?

  1. רכישת דומיין – כתובת לאתר
  2. רכישת שרת אחסון לאתר
  3. תהליך חשיבה אסטרטגי ותכנון
  4. אפיון האתר וחוויית המשתמש
  5. פיתוח ובניית האתר
  6. כתיבת תוכן וקופירייטינג
  7. התאמת האתר לסמארטפון
  8. פרסום וקידום במנועי חיפוש

בתווך ישנת עוד כמה תהליכים עד שהאתר יהיה זמין לציבור הגולשים.

קומפיוטק – פתרונות אינטרנט לעסקים מומחים לבנייה ועיצוב אתרים על גבי פלטפורמת תבניות וורדפרס או באלמנטור. אנו מאמינים כי יש לנו את היכולת לקחת את החברה שלכם למקום חדש יותר, מרענן, מגניב, טרנדי ומקצועי יותר עם אתר המתאים למסכי דסקטופ וריספונסיבי למובייל.

תכנון ואפיון אתר אינטרנט
עיצוב חוויית משתמש UI/UX
פיתוח ובניית האתר
קידום ופרסום האתר

תכנון ואפיון האתר

“סוף מעשה במחשבה תחילה”

אפיון אתר אינטרנט מקצועי הוא אבן הדרך הראשונה בבניית אתר אינטרנט, הליבה של כל פרוייקט. ניתוח מעמיק ומפורט של העסק, צרכיו, מוצריו ושירותיו. תוך מחשבה על הלוגיקה העסקית והבנה מלאה של קהל הלקוחות הקיים והפוטנציאלי. האפיון מתחיל בקביעת אסטרטגיית מיתוג ותוכן וקביעה מהי מטרת האתר בכדי שנמצא את הפתרון האופטימלי, שנתפור במיוחד עבורכם שתגדיל את קהל הלקוחות והמכירות.

עיצוב חווית משתמש UX/UI

“לא המדרש עיקר אלא המעשה”

אתר אינטרנט מוצלח הוא כזה שמושך את הגולשים לבצע פעולה ולהפוך ללקוחות של העסק. אתר מעוצב ישים דגש על חווית משתמש ויגרום לגולש להישאר באתר יותר זמן, להתעניין, לחקור ולקנות. (ביצוע המרה) בכדי שאתר אינטרנט יהיה כזה הוא צריך להיות מעוצב בטוב טעם ברמה מאוד גבוהה, ממותג, דינאמי, רספונסיבי, מונגש ומניע לפעולה. אנו ניקח את את האפיון של האתר שכתבנו בשלב הראשון ויתרגם אותו לעיצוב ולמיתוג העסקי שמתאים לאופי העסק שלך ולצרכיו

פיתוח ובניית האתר

“אבן מאסו הבונים היתה לראש פינה”

לאחר תהליך התכנון, האפיון והעיצוב מתחיל השלב הטכני של בניית האתר.
בניית האתר טומנת בחובה ידע מקצועי רב, הכרת טכנולוגיות, ושליטה בשפות תכנות.
אתר אינטרנט שבנוי נכון, יטמיע את העיצוב בצורה נכונה, ייטען מהר יותר, היררכי ופונקציונלי, מניע לפעולה, מתאים רספונסיבית לדסקטופ ולמובייל, מונגש לבעלי מוגבלויות ובעל מערכת ניהול נוחה קלה.
צוות המתכנתים של קומפיוטק, יבנה ויתכנת את האתר בקוד סמנטי תקין ונכון.

פרסום וקידום האתר

“טוב שם משמן טוב”

היכולת המקצועית שלנו בקידום אתרים, פרסום ב-Google ובמדיות החברתיות (פייסבוק, אינסטגרם, ערוצי יוטיוב וטוויטר), בניית אתרים, פענוח סטטיסטיקות אנליטיקס מתקדם וכלים שונים לקידום אתרים, מאפשרת לנו לרכז את כל אלו לכיוון סינרגטי עבור העסק שלך. תוך כדי מהלך בניית האתר נבצע אופטימזציה לאתר בקוד נכון וסמנטי מותאם לאלגוריתם של Google שיגרום לאתר קידום אורגני טבעי. אנו בקומפיוטק מומחים בקידום אתרים ונדאג שהעסק שלך יעלה במעלה תוצאות החיפוש של Google

יש לכם שאלות נוספות? רוצים להתייעץ? בואו לקבל תמורה משתלמת לכספכם! נשמח להעניק לכם שירות מקצועי, יחס אישי ותוצאות מדהימות!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן